Kaprun trail + jóga červen 2022

 • Místo konání: Bruck ubytování v penzionu AlpenBlick a sportovním zázemí v hotelu Sportcamp Woferlgut. Ubytování na penzionu v pokojích pro dva, se sportovním zázemím v super komplexu Sportcamp, ležícího na trati Ironmana v Zell am See. 
 • Všechny běžecké výběhy s multisportovním trenérem (tenis, lední hokej, triatlon a organizátor sportovních kempů) M. Foretem.
 • Jedinečná aglomerace, ubytování v penzionu alpského stylu AlpenBlick, vkusný čistý penzion v pokojích pro dva. Stravování a sportovní zázemí v komplexu Sportcamp Woferlgut.
 •  Program jarního kempu v Brucku je od pátku 3.6. do pondělí  6.6.
 •  Mezi účastníky losujeme zdarma startovné: 1 x  Vinařský maraton 2022.
 • Cena kempu v Brucku je: 9 600,-Kč pro ubytované na pokoji po dvojicich v penzionu AlpenBlick.
   

  Cena zahrnuje:

 • Ubytování v penzionu AlpenBlick v Brucku v pokojích pro dva, krásné čisté pokoje v tradičním alpském stylu, s umyvadlem na pokoji, toalety na chodbě. Nebo přímo v hotelu v případě dražší varianty.
 • Stravování v hotelu SPORTCAMP Woferlgut v nejvyšším standartu, které předčí Vaše nej představy: snídaně s obsluhou a přípravou na přání, vajíčka na sto způsobů-) bezedné saláty, čerstvé ovoce, káva z kávovaru, pečivo z místní pekárny. začínáme v pátek 4 chodovou večeří.
 • Odpolední samoobslužný bufet.
 • Je možná i bezlepková varianta (jen nahlásit předem).
 • Parkování u penzionu,nebo hotelu
 • Iontový nápoj UNISPORT NUTREND po celou dobu k dispozici.
 • Sportovní zázemí: super komplex Sportcamp Woferlgut po celou dobu bez omezení k dispozici pro účastníky našeho jarního kempu. fitko 250m2 jen pro naši skupinku na uzavřeném tréninkové jednotky!, vnitřní hotelový bazén s 50m dráhou!, vířivka, saunový svět, venkovní vyhřívaný bazén 20ka,posilovna, joga jen pro naši skupinu, foto je naprosto vypovídací.
 • Vybavení do bazénu (žabky, ručník), župan do sauny, je součástí vybavení pokojů.
 • V ceně nejsou ceny lanovek. Příklad ceny z Kaprunu na Maiskogel 12EUR.


                                  


Termín 3.6. - 6.6. 2022

 

 pátek

 odpo výběh I. rozběh trasy Grossglockner od startu z Kaprunu.... (mírné stoupání, první 10km, jen zatím kolem řeky, elektrárna, jezero, zpět)
 večer  jóga s Janou
 večer sauna, vířivky, vyplavání

 

 sobota

 dopol  výběh II. trasa Grossglockner cca 80-90km, běh podél řeky ve vyšší nadmořské výšce 1500-1700m n.m. mírné stoupání tam i zpět.
 večer jóga s Janou
 večer sauna, vířivky, vyplavání 

 

 neděle

dopo  volno

odpol

 výběh III. trasa nad údolím Kaprunu, hřebenovka od Maiskogel po Alpin centrum 2450m n.m.

trasa nad údolím do 1700m n.m. lanovkou...běh 10km do Langweid 2000m n.m. pro vytvalé Alpin centrum 2 450m n.m. lanovkou zpět.

večer jóga s Janou
 večer sauna, vířivky, vyplavání 
 

 pondělí

dopol  lanovkou na cafe na Kitzsteinhorn, fotky, panoramata, výhled na velkou část UTB Grosgl.
odpo odjezd domů

ČASTÉ DOTAZY

"Mám fyzičku na Váš kemp?"
odpověď : TRICAMP zvládne každý zdravý a odhodlaný jedinec. Na výkonnosti nezáleží. Zátěž individuálně přizpůsobíme podle potřeby. V lokalitě Kaprun -Zell, je neuvěřitelné množství sportovního vyžití, když se nebudete cítit na trénik, můžete procházky k jezeru Zell (4km)                                                     
 
"Můžu vzít rodinu do Brucku?"
odpověď :Určitě ano, napište nám počet lidí, dětí, partnera, partnerku, co vše kromě ubytování a polopenze a my Vám pošleme cenu.

"Co je v Brucku ještě dalšího?"

V lokalitě Kaprun - Zell, je neuvěřitelné množství vyžití, kromě závodu Ironman, je tu možné chodit na tůry po hřebenech, dá se tu trénovat na trailové závody, často je možné fantasticky propojit den např. část trasy lanovka-část pěšky. Na penzionu jsou mapky, které graficky popisují kam, po jaké barvě na kole, pěšky, nebo na trail. Mapky okolí jsou precizní s popisem náročnosti i s orientačním časem trasy. Hotel v Brucku leží přímo na trase cyklo okruhů pro všechny výkonnostní skupiny, trasa kolem řeky, trasa k vodopádům Kriml, trasa mimořádná na Grosglockner, hotel je přímo na ulici Grosglockner.
 
"Co mi přinese účast na TRICAMPU?"
odpověď : rozšíříš si rozhledy o poznání nových míst, nových tváří, nakonec i poznání sebe...)        

Co bude v případě omezení cestování tzv. Lock Downu?"
odpověď: v případě opětovného omezení cestování, je s hotelem SPORTCAMP Woferlgut domluva o vrácení zaplacených záloh.    

Napsali o nás

" Na Tricampu jsem byl zatím dvakrát (a pokud to půjde, pojedu i potřetí). Zejména se mi líbilo, že na kempu si našel své každý bez ohledu na výkonnost. První rok jsem si netroufal na kolo delší než 45km, druhý rok jsem si mohl naložit už 90. Kdo by se necítil ani na 45, mohl si objemy jednotlivých tréninků upravovat dle svých možností. Skvělé byly i rady od všech trenérů. Vždy poradí podle jeho potřeb. Nakonec parta večer na pivo byl taky super relax."

 

 

 

 

Trasa Grossglockner Ultra

 


image001