Kaprun 2022


 • Místo konání: Bruck ubytování v penzionu AlpenBlick a sportovním zázemí v hotelu Sportcamp Woferlgut. Ubytování na
  penzionu v pokojích pro dva, se sportovním zázemím v super komplexu Sportcamp, ležícího na trati cyklo Ironmana v Zell am See. 
 • Všechny tréninky v Brucku vede Petr Vabroušek, každý trénink je současně nejen o zátěži ale také o poznání: jak trénovat, jak se stravovat, jak regenerovat.
 • Jedinečná aglomerace, ubytování v penzionu alpského stylu AlpenBlick, vkusný čistý penzion v pokojích pro dva. Stravování a sportovní zázemí v komplexu Sportcamp Woferlgut.
 •  Program jarního kempu v Brucku je od čtvrtku  26.5. do pondělí  30.5.
 •  mezi účastníky losujeme zdarma startovné: 1 x Wintermana IM 2022, Vinařský maraton 2022.
 • Cena kempu v Brucku je: 13 490,-Kč pro ubytované na pokoji po dvojicich v penzionu AlpenBlick (pouze pro 12 lidí). Cena pro ubytované přímo v hotelu Sportcamp Woferlgut je 17 090,-Kč. Obě varianty mají stejnou formu stravování, sportovní zázemí v areálu Sportcamp, jen se liší v komfortu ubytování viz foto.
   

  Cena zahrnuje:

 • ubytování v penzionu AlpenBlick v Brucku v pokojích pro dva, krásné čisté pokoje v tradičním alpském stylu, s umyvadlem na pokoji, toalety na chodbě. Nebo přímo v hotelu v případě dražší varianty.
 • stravování v hotelu SPORTCAMP Woferlgut v nejvyšším standartu, které předčí Vaše nej představy: snídaně s obsluhou a přípravou na přání, vajíčka na sto způsobů-) bezedné saláty, čerstvé ovoce, káva z kávovaru, pečivo z místní pekárny. začínáme ve čtvrtek 4 chodovou večeří.
 • několika chodová večeře každý den!, možná i bezlepková varianta (jen nahlásit předem).
 • parkování u penzionu,nebo hotelu
 • iontový nápoj UNISPORT NUTREND po celou dobu k dispozici.
 • možnost nezávazného vyzkoušení novinek ze světa triatlonu od Petra: od triatlonových kombinéz a kompresních doplňků SLS3, po plavecké brýle, triatlonové kombinézy a špičkové neopreny od BLUESEVENTY. Karbonové ráfky Equator 50 a 80mm k vyzkoušení na 25mm galusce.
 • sportovní výživa od Nutrendu formou dárkového balíčku pro každého účastníka kempu!
 • sportovní zázemí: super komplex Sportcamp Woferlgut po celou dobu bez omezení k dispozici pro účastníky našeho jarního kempu. fitko 250m2 jen pro naši skupinku na uzavřeném tréninkové jednotky!, vnitřní hotelový bazén s 50m dráhou!, vířivka, saunový svět, venkovní vyhřívaný bazén 20ka,posilovna, joga jen pro naši skupinu, venkovní jezero pro nácvik plavání v neoprenu. foto je naprosto vypovídací.
 • ručník do bazénu, župan do sauny, je součástí vybavení pokojů.
 • štastnému výherci slotu na Wintermana 2022 (10 000,- nebo maraton Vinarský Velké Bílovice 700,-) se v prvním případě cena kempu vrátí .) 

 


                                  


Termín 26.5. - 30.5. 2022

 

 čtvrtek

   příjezd do 15:00 
 odpo běžecké seznámení s okolím (abeceda, ukázka intervalového tréninku v praxi)
 večer sauna, vířivky, vyplavání 

 

 pátek

dopol

ranní lehký výběh k jezeru v Zellu
 odpo cyklistika  - okruh IM 70.3 v Zell am See (kafe v Crazy Daisy v cíli)
 večer  jóga s Janou
 večer volitelně posilovna
 večer sauna, vířivky, vyplavání

 

 sobota

 dopol  plavání v neoprenu v hotelovém jezeře

odpol

výběh trail v trase Grosglockner ultra (10-15km) trasa pro všechny, krásné kulisy pod vrcholem Glockneru. panoramata a fotky nejen na ledničku.

 večer jóga s Janou
 večer volitelně posilovna
 večer sauna, vířivky, vyplavání 

 

 neděle

dopo  zkušební krátký punk triatlon, plavání v uzavřeném jezeře s pláží,výjezd nad Bruck, běh na stezce 10km vedle řeky Salzach,výhledy na zasněžené vrcholky....-)

odpol

 volno
 večer sauna, vířivky, vyplavání 
 

 pondělí

dopol  výjezd na Glockner -) pro nezastavitelné, výjezd pro fotku a životní zážitek .)
odpo odjezd domů

ČASTÉ DOTAZY

"Mám fyzičku na Váš kemp?"
odpověď : TRICAMP zvládne každý zdravý a odhodlaný jedinec. Na výkonnosti nezáleží. Zátěž individuálně přizpůsobíme podle potřeby. V lokalitě Kaprun -Zell, je neuvěřitelné množství sportovního vyžití, když se nebudete cítit na trénik, můžete zkusit např. paddleboarding v jezeře.                                                     

"Není to pouze pro muže?"
odpověď : TRICAMP je pro všechny, v tréninku si každý zvolí své tempo a na tratích kola jede doprovodný cyklista - tenér vzadu podle tempa posledních. Na tratích běhu jsou opět skupiny na čele a skupiny další. Všichni si vyberou své tempo.
 
"Můžu vzít rodinu do Brucku?"
odpověď :Určitě ano, napište nám počet lidí, dětí, partnera, partnerku, co vše kromě ubytování a polopenze a my Vám pošleme cenu.

"Co je v Brucku ještě dalšího?"

V lokalitě Kaprun - Zell, je neuvěřitelné množství vyžití, kromě závodu Ironman, je tu možné chodit na tůry po hřebenech, dá se tu trénovat na trailové závody, často je možné fantasticky propojit den např. část trasy lanovka-část pěšky. Na penzionu jsou mapky, které graficky popisují kam, po jaké barvě na kole, pěšky, nebo na trail. Mapky okolí jsou precizní s popisem náročnosti i s orientačním časem trasy. Hotel v Brucku leží přímo na trase cyklo okruhů pro všechny výkonnostní skupiny, trasa kolem řeky, trasa k vodopádům Kriml, trasa mimořádná na Grosglockner, hotel je přímo na ulici Grosglockner.
 
"Co mi přinese účast na TRICAMPU?"
odpověď : Skvěle strávený čas mezi podobně "postiženými". Spoustu triatlonového know-how od plavání, přes kolo a běh, až po posilování středu těla.        

Co bude v případě omezení cestování tzv. Lock Downu?"
odpověď: v případě opětovného omezení cestování, je s hotelem SPORTCAMP Woferlgut domluva o vrácení zaplacených záloh.    

Napsali o nás

" Na Tricampu jsem byl zatím dvakrát (a pokud to půjde, pojedu i potřetí). Zejména se mi líbilo, že na kempu si našel své každý bez ohledu na výkonnost. První rok jsem si netroufal na kolo delší než 45km, druhý rok jsem si mohl naložit už 90. Kdo by se necítil ani na 45, mohl si objemy jednotlivých tréninků upravovat dle svých možností. Skvělé byly i rady od všech trenérů. Vždy poradí podle jeho potřeb. Nakonec parta večer na pivo byl taky super relax."

 

 

 

 

Trasa IM v Zell am see, kde bude většina cyklo tréninků.

 


image001